preloader
string(12) "about-artist"

O Artystce

Piosenkarka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków, uroda cherubina, wrażliwość, ale także silny charakter. To wszystko doskonale widać na scenie, gdy staje przy mikrofonie.
Koncertowała w ciekawych zakątkach świata. W Szanghaju śpiewała po Chińsku. Bywała na scenach Paryża, Wiednia i Toronto. Na co dzień współpracuje z artystami z Polski, Włoch i Austrii.
Brała udział w projekcie Filmowe impresje – Agnieszka Koziarowska & The Engineers Band, podczas którego wraz z Mateuszem Ziółko wyśpiewali hity z najbardziej znanych produkcji filmowych.
W projekcie Grechuta Symfonicznie występowała u boku Hanny Banaszak, Doroty Miśkiewicz, Macieja Zakościelnego i Andrzeja Lamperta przy akompaniamencie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.
W pięknej scenerii kopalni soli Wieliczka śpiewała w duecie z Alexandrem Martinez podczas Muzycznych Diamentów. Koncertowała w Filharmonii w Olsztynie, oraz z Orkiestrą Politechniki Warszawskiej w Pałacu Ferstel w Wiedniu.
Wiedziona nieustanną ciekawością świata, zawsze podąża własnymi ścieżkami, a te często prowadzą do kina i teatru. Kiedy potrzebuje odrobinę odpocząć, marzeniami ucieka do ukochanej Toskanii. Najbardziej inspiruje ją codzienność. Za pomocą głosu i uśmiechu pragnie zarażać radością życia.